Hakkımızda

Nova Bilişim olarak Telekomünikasyon sektöründe 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. Başladığımız günden bugüne kadar sektörde yenilikçi, rekabetçi ve hizmet kalitemizi yükselterek yolumuza devam etmekteyiz.
2005 yılında Adsl Çözüm Ortaklığı ile başladığımız bu yolda tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile internet pazarının büyümesine, rekabetçi ve gelişen bir sektörün oluşmasına katkı sağladık. İnternet pazarındaki en son gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri son kullanıcı ile buluşturmak için 7 yıldır hiç durmadan çalışıyoruz. Bunun içinde 2011 yılından itibaren Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetini Kartal, Pendik ve Tuzla ilçelerinde ki 50.000 hanenin hizmetine sunmaktayız.
Hizmet Sektöründe ki kalitenin müşterilerimize vereceğimiz Doğru Hizmet, Kaliteli İşçilik ve Gerçek Memnuniyet ile sağlanacağını biliyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizi bu doğrultuda eğitiyoruz ve bilinçlendiriyoruz.
Nova Bilişim olarak tüm Türkiye’de kurduğumuz Bayi ağımız, güçlü Operasyon ekibimiz, Profesyonel saha satış takımımız ve Çağrı Merkezi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.